Aşkla Gülümse Ön kapak

Merhaba;

Bu kitapla bir şekilde buluştuysan, seninle benim hayallerim aynı yönde demektir. Hayatta senin ve herkesin daha özgür, sevgi dolu, keyifli, merhametli, paylaşımcı, anlayışlı ve güler yüzlü olmasını istiyorum.

Amacım fiziksel, duygusal, düşünsel ve içsel gelişim için derin bir farkındalık yaratmak. İnsanlardaki gülümsemeyi içten hale getirmek ve çoğaltarak paylaşmak. Evrenle uyum ve bütünleşme yolunu açarak güzel sürprizler getirmesine ilham olmak. Bu esintinin daha yaşanılabilir bir dünya yaratacağına yürekten inanıyorum.

Aşkla gülümsemen dileğiyle…

ARKA KAPAK

“Sakatlıklarından iş arayışlarına, aşklarından vedalarına uzanan yaşam mücadelesini öylesine içten, felsefi ama bir o kadar da gülerek ve eğlenerek paylaşmış ki… Okumaya başladım ve bırakamadım. Uykum gelmedi, acıkmadım, susamadım. Ta ki kitabı bitirene kadar…

Acı çekenler, hastalar, karamsarlar, eğlenmek isteyenler, öğrenmek isteyenler, umutsuzlar, geleceğe umutla bakmak isteyenler, her şeyim var diyenler, hiç bir şeyim yok diyenler… Bu kitabı okuyun. Hem eğlenecek, hem duygulanacak, hem öğrenecek, sonunda  bana hak verecek, Mert Güler’e teşekkür edeceksiniz.”
Prof. Dr. Cihan Aksoy – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

“Mert Güler, bence dünyanın en güzel, en anlamlı ve belki de en sıcak gülen; gülerken de muhteşem bir güven duygusu veren bir spor adamı. Sporun çekirdeğinden geldiği gibi, akademik anlamda da işin derinliğine yolculuk yapmış bir gezgin, bir bilim insanı.

Okuduğunuz bu kitapta sporun yanı sıra bir yaşam öyküsü de bulacaksınız. Bu satırlar düşünen ve hisseden herkesin yaşamında bir ışık, bir rehber olabilir. Okuyun, okutun ve hayatın daha da yaşanabilir olması için sizler de bir titreşim yaratın…”
Prof. Dr. Turgay Biçer – Yazar, Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği Kurucu Başkanı

 

AŞKLA GÜLÜMSE

Yazar: MERT GÜLER
Yayınevi: Ganj
Editör: Handan Özsoy
Sayfa: 256
Ebat: 12.7 x 20.3
1.Baskı:  Ekim 2015