Uzaktan Danışmanlık, yüzyüze yapılan koçluk seanslarımıza alternatif olarak geliştirdiğimiz internet üzerinden yapılan görüntülü danışmalık hizmetidir.

Meditatif Rehber Mert Güler’le yapacağınız 50 dakikalık bir görüşme ile, evinizden veya işyerinizden ayrılmadan ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini almış olursunuz. İlginçtir ki, ABD’de yapılan danışmanlıkların 70%’i internet üzerinden gerçekleşmektedir. Peki nedir Uzaktan Danışmanlık sistemini bu kadar popüler ve yararlı kılan..?

Bu sistemin birçok avantajı vardır:

– İstanbul dışı veya yurtdışında mı yaşıyorsunuz? Telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan internet bağlantınız var ise Meditatif Rehberiniz Mert Güler sizinle :).

– Danışmanlık randevunuza yetişmek için yollarda yıpranmayacağınız ve park yeri aramayacağınız için, tüm bunlara harcayacağınız zaman size kalacaktır.

– Hava şartları ne olursa olsun danışmanlık seanslarınıza düzenli olarak devam edebilirsiniz. “Kar yağdı yollar kapandı”, “Çok yağmur yağıyor” gibi bahaneler artık işe yaramayacaktır :).

Uzaktan Danışmanlık hizmetimizin sizin için uygun olabileceğini düşünüyorsanız; 10 yılı aşkın tecrübeye sahip Yaşam Koçu Meditatif Rehber Mert Güler’den daha dengeli bir yaşam adına “İnternet üzerinden Uzaktan Danışmanlık programı” için hemen randevu alabilir ve Yaşam Koçluğu serüveninize başlayabilirsiniz…

İletişim: 0530 524 36 60