IMG_7168

 

Onur duyuyorum…

Kısa süre önce aldığım ve benim için çok özel anlamı olan bir haberin heyecanını siz değerli takipçilerimle paylaşmak istiyorum.

Himalayalar’ın eteklerinde konumlanmış, Ganj Nehri’nin doğduğu yere komşu Rishikesh şehri, Yoganın ana vatanı olarak biliniyor.

Bu şehir 1999 yılından bu yana, her yıl düzenlenen Uluslararası Yoga Festivali “International Yoga Festival (IYF)”ye ev sahipliği yapıyor. Daha önce öğrencilerimle katıldığım, bu yıl da 1-7 Mart 2015 tarihleri arasında düzenlenecek festivale bu kez eğitmen olarak davet aldım.

Dünyaca ünlü Yoga eğitmenleri ve Spiritüel Rehberlerle birlikte ilk kez bir Türk eğitmen olarak bu festivale davet almak, yıllardır kendimi adadığım çalışmalarımın büyük ve çok değerli bir hediyesi oldu.

Yoga ve Sufi temalı çalışmamla hayranı olduğum Mevlana’nın öğretisini Dünya’nın en önemli Yoga festivaline taşıma, bu vesileyle ülkemizi ve kültürümüzü Hindistan’da temsil etme fırsatı bulduğum için onur duyuyorum.

Bugüne kadar bana verdiğiniz tüm destek, sevgi ve paylaşımlarınız için bu vesile ile sizlere bir kez daha teşekkür etmek İstiyorum…

Mert Güler

http://www.internationalyogafestival.com/presenters/