“Dile kolay tam on yıl… On yıl bu hayalle yaşadım. Her gün yeni bir cümle yazıldı yüreğime. Birikenler sonra kalemime aktı. Şimdi seninle buluşma zamanı.”
dedim, mesajlar yağdı tüm Sosyal Medya kanallarımıza. Tebrikleriniz ve güzel dilekleriniz, kitabımı okuduktan sonraki muhteşem ve içten yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…
Mert Güler

 

“Kitabınızı okudum ama ne okumak, tek kelimeyle bir solukta derler ya. Çok keyifle elimden bırakmadan o kadar yalın ve net ki, anlaşılır ve halk dilinde ki sıkılmadan okudum. Daha doğrusu siz anlattınız ben dinledim, sohbet ettik yani… Bu güzel sohbet için çok ama çok teşekkür etmek istedim size, hele bir de verdiğiniz o güzel bilgilerle dolu dolu oldu. Emeğinize sağlık diyor ve sizin deyiminizle AŞKLA GÜLÜMSEYİN… En kısa sürede karşı karşıya sohbet etmek umuduyla…”
Remziye Eran

“Sabırla dokunmuş, hazmedilmiş bilgiyle olgunlaşmış bir hayatın meyvelerini bizimle paylaştığınız bu kitaba yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Yoga bilmem, ilgi de duymadım açıkçası. Ama iyi insan olabilme ve “aşkla gülümse”me yolunda, tüm çeldiricilere ve Prof.Emre Kongar’ın tabiriyle “kafa karıştırıcılara” rağmen elimden geleni yapmaya çalışıyorum. İlham verdiniz… Ömrümüze bereket… BİR’e minnet, size bin teşekkürle Sayın Mert Hocam…”
Çiğdem İskent

“Harika hocam. Hayırlı olsun, yüreğine sağlık. Seninle yeni tanıştım ama bendeki yüreğime dokunuşlarının bıraktığı tat muhteşem hissettirdi hocam. Daha ilk derste bile. Kitabının yolu açık olsun…”
Emine Dilek

“İnsanın içini ısıtan, sıcacık, yaşanmışlıklarla dolu bir kitap. Öğüt almaktan öte, Mert Güler’in yaşadıklarından ders çıkarmak kitabı özel kılıyor. Konya kampına katılmış ve hayat hikayesini canlı canlı dinlemiş olmak ayrı bir keyif…”
Elif Secgel

“Hemen aldık, etrafımızdakilere de aldırdık, hediyeler ettik ki bizlere bir ışık olsun. Kitaba bakınca bile gülümsemek bizler için terapi, ellerinize emeğinize sağlık hocam…”
Şeyda Diğdem Çetin Kahraman

“O sıcacık gülüş ve sarılışlar için teşekkürler bizden, sadece para için bir kimlik yaratan ve herkese aynı elbiseyi giydirmeye çalışan diğer hocalardan olmadığınız için, GERÇEK olduğunuz için sonsuz teşekkürler…”
Seda Testici Coşkun

“Kitabınızın her sayfasını gülümseyerek okumaya başladım. Çok doğal, samimi anlatımınızı çok beğendim.
Ellerinize sağlık…”

Leyla Sarıkaya

“Daha ilk sayfasından sözünü hal etmiş bir rehberin kitabı. Aşkın gücüyle tekrar ayağa kalkıp gülümsemek. Eve gelmeden takside başladım…”
Pınar Doğan

“‘Müziğin estirdiği rüzgarla uçuşan yapraklara dönüşüyor; duygularsa bazen sakin bazen de coşkulu bir nehir gibi çağlıyordu’-Aşkla Gülümse’de tangodan bahsedilen kısım.
Hayatta da tıpkı buna benzer duygular yaşamıyor muyuz? Bazen coşkulu, bazen sakin, bazen mutsuz daha bir sürü duygu durumu… Ve en önemlisi de her şeye rağmen hayatın bize fısıldadığı bu ritmleri duymaktan vazgeçmemek, içimizdeki sevgiye ve aşka dair inancı susturmamak değil mi? Her fırsatta sevginin gücünü öğreten Mert hocama minnettarım…”
Bilgesu Etili

“Bir nefeste okuyup bitirdiğim ilk ve tek Türkce kitap. Muhteşemsin…”
Urcun Canel

“Mert Hocama sonsuz sevgilerimi sunuyorum. O benim hayatımda yıllar önce öyle bir şey kattı ki, katmakla kalmayıp çivisini nakletti desem yeridir. Yolumda hala umut ve inançla yürürken sevgilerimi sunuyorum, bugün farkındalığımın farkında olduğum için…”
A.Ç.

“Kitap çıktığı gün aldım ve o gün bitirdim. Bu kadar sade, öz akıcı bir kitap daha okumadım. Samimiyetiniz ve gülümsemeniz sayfalara yansımıştı. Kitabı elime aldığımda bile farklı bir enerji hissettim. Yolunuz açık olsun…”
Ece Erdem

“Defterinize yazmış olsaydım: ‘Ruhunun güzel olması yeter bir insanın, zaten diğer güzellikler gelecektir peşinden.’ Sizi tanımasam da, okumasam da bu yansımayı alabildim. Elazığ’dan Sevgiler…”
İlkay Kaya

“En kısa zamanda arsivime katacağım. Biliyorum ve inanıyorum ki ışıklı ve öze değen anlatım ve ifadeler var. Sizin eğitimde kullandığınız bir cümleniz benim hep kendimi dik ve güçlü kıldı kırılma anlarında; Farkındalık!”
Melek Akgül

“Her sözünüz ayrı bir cevher, yeter ki anlayıp uygulayabilelim. Düşüncenize, gönlünüze, yüreğinize ve gülümsemenize sağlık…”
Semiha Şen Mustafa

“Hızla okumaktan kaçtığım, yavaş yavaş sindire sindire okuduğum kitap, emeğinize sağlık…”
Sakine Tuncer

“‘On yedi yaşımda kendime verdiğim sözü her defasında hatırladım. Ben galip gelmeliydim hayata. Yaşamımı hakem kararına bırakıp hükmen yenilmeyecektim. Kendim gibi olmayı ve yaşamayı öğrenecektim.’ Yaşanmışlıklarla dolu bir kitap. Bitmesin istedim, 4.kez okuyorum ve her seferinde yeni bir şey öğreniyorum…”
Duygu Arıoğlu

“Hayata nasıl güleceğimizi arayıp bulmazsak, o gülüş bize gelmeyecektir. Bakış açımızı değiştirelim bulutların ardındaki güneşi bulalım. Belki bizleri Aşkla Gülümsenin kapak fotoğrafı bile
değiştirebilir…”

Semiha Şen Mustafa

“Tebrikler, son zamanlarda okuduğum en güzel en sürükleyici kitaptı…”
Gufran Topoyan

“Aşkla gülümsemenin yükselişi, sadece yazan değil, araştıran, içindekini referans alarak üzerine yoğunlaşan, yaşayarak yaşadığını yaşanılır kılan, sevgili hocamızın kitabı ders kitabı olarak kabul görüyor. Bir kez okunacak kitap değil ya da ben anlamakta zorlanıyorum, aslında konu şeklinde hocamızın rehberliğinde çalışarak işlemek gerekiyor…”
Perihan Servi

“Güzel gülen insan ne mutlu size ki gülümseme için savaşıyorsunuz. Dilerim herkes sizin gibi içten gülmeyi başarabilir…”
Şeyda Akın

“Çok güzel ve daima tekrar tekrar okunacak bir kitap…”
Sidal Nevruzoğlu

“Duvarlarım vardı benim, oldukça sağlam kale gibi. İnsanlarla ne kadar az iletişim içinde olsam o kadar iyi geliyordu. Çünkü hayatım boyunca çok zarar görmüştüm. Artık yeter demiştim. Şimdi insanlara güvenmeyi, gülümsemeyi, mutlu olmayı öğreniyorum. İmza günlerinde kalp kalbe iletişim kurmak, sohbet etmek harika bir deneyim. Korkularımdan vazgeçiyorum galiba…”
Funda Kandemir

“Tüm kalbimle bu güzel kitabın ondan faydalanacak herkese ulaşmasını diliyorum…”
Erdoğan Şemsiyeci

“Yeni aldım ve bir solukta gerçekten gülümseyerek okudum. Tamamen yaşanmışlıklarla dolu, gerçek ve yalın bir dille yazılmış. Duygularımı kelimelere dökemem, mutlak ki yürek gözüyle okunulası bir kitap. Yüreğinize sağlık Mert Güler, başarılarınızın devamını diliyorum. İnadına acılara rağmen gülümse ki gülümset…”
Eda Kavasoğlu

“Kitaplığımın en kıymetlisi; Aşkla Gülümse…”
Duygu Arıoğlu

“Tebrikler Mert bey sizinle gurur duyuyoruz. Bizlere, içi insanı güzelleştiren bir hazine verdiniz.
En güzel dans yaşamla danstır. Sevgiyle kalın…”

Serpil Çubuk

“Harikasınız. AŞKLA GÜLÜMSE beni yeniden hayata kazandırdı…”
Hale Nur Yıldız

“Çok uzun zamandır hayalini kurduğunuz çalışmanın başlangıcını, gelişmesini ve sonuçlanmasını hep birlikte yaşadık aynı heyecanları paylaşarak. Size bir hitabım var ya; ‘Yürek İnsanı’ diye. Bu yürekte birikmiş ‘hayat aşkının’ tüm polenleri daha birçok ama birçok yüreklere aşkla, gülümsemeyle saçılarak yayılmaya başlıyor…”
Bihter Onat Turanlı

“Kitabınızı bir gecede okuyup bitirdim. Oldukça akıcı ve duru bir anlatımla kaleme alınmış. Emeğinize sağlık. Devamını büyük bir hevesle bekliyoruz…”
Önder Kara

“En çok ihtiyacımız olan şey belki de gülümsemek, gülümseyebilmek. “Aşkla Gülümse”bizlere hediye oldu hocam teşekkürler, D&R’ın kapısındayım, açılmasını bekliyorum…”
Nilüfer Bektaş

“Mert bey kitabınız çok güzel, okuyorum tebrikler…”

Gülizar Ece Deyneli

“İçten, şeffaf, yüreklendirici, yolunda yardım eden, ‘neden sürekli gülerek dolaşamıyorum?’ dedirten zevkle okumaya başladığım bir kitap. Sağolun Mert hocam…”
Nurşen Değerli

“Hayırlı olsun tebrik ederim. Gülüşünüz insana yaşam sevinci aşılıyor. Hayranım size. Gönülden başarılar ve bol satışlar diliyorum…”
Özlem Arıca

“O bizim bebeğimiz onu bekledik aylardır. Çünkü bize umut, ışık olacağını biliyorduk hissediyorduk. Annemle gözlerimiz dolarak bebeğimize, kitabınıza kavuştuğum anı, sarıldığım anı hiç unutmayacağım. Nasıl ki ‘bir insanı öldüren tüm insanlığı öldürmüş gibi olur’ denilmiş ise, bir insana umut olan, onu gülümsetebilen de tüm insanlığa dokunmuş olur. Aşkla Gülümse kitabınız tüm insanlıkta kelebek etkisi yaratacak inanıyorum…”
Bilgesu Etili

“Kendi içsel yolculuğuma çıkmama yardımcı olduğunuz için, beni Yogayla tanıştırdığınız için size minnettarım, ve şimdi de bana ve tüm insanlığa kitabınızla Aşkla Gülümseyebilmeyi ve sevgiyle kenetlenebilmeyi öğreteceksiniz. Kitabınız hayırlara vesile olsun hocam. Tebrikler…”
Gülgün Seren Etili

 

“Yüreğinize + enerjinize + emeğinize sağlık hocam. Farkındalığımı geliştirme yolunda bana katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Sevgiler…”
Nilüfer Kaptanoğlu Talman

“Mert hocam iple çekiyordum kitabınızı alacağım ve fotoğrafımı çektirip yorumumu yazacağım. Elbet bir gün de imzalatırım. Elinize, yüreğinize sağlık, bana iyi gelecek bu kitap. Hayallerimizin ve inandıklarımızın peşinden gitmek dileğiyle…”
Hafize Gamze Taşdöven

“Mert bey, sizi tanımak çok güzel. Kitabınızı okuyorum, bayıldım, yanımdan hiç ayırmıyorum, baş ucu kitabım oldu. Teşekkürler, iyi ki varsınız…”
Ayşe Olcay Erkan

“Hayırlı olsun, satışı bol olsun. Umarım çok kişinin yüregine dokunur. Sevgiyle kalın, aşkla gülümseyin…”
Vivi Ers

“Dün okudum, aldım elime kitabı. Çok etkilendim…”
Tuba Ongel

“Aşkla yazılan bir eser, emeğinize sağlık, tebrikler…”
Gözde Melek

“İmza gününüze istedim ama gelemedim, dün alabildim kitabınızı, çok satanlar reyonuna çok yakışan bir kitap. Elinize yüreğinize sağlık, dün gece NTV’de harikaydınız, yolunuz açık olsun, gurur duyduk…”
Efdal Otaç Altıngül

“Mert Hocam sizi ve yoga öncesi yaptığınız tatlı ve derin sohbetlerinizi çok özledim. Bu özlemimi ilk fırsatta kitabınızla gidereceğim. Başarılarınız daim olsun…”
Melike İmge Şenoymak

“Hayırlı olsun insanlığa. Çok sevindim hocam, imzanızı isterim, hatıra olsun…”
Sibel Kazmacı

“Yüreklerin bir köşesinde unutulan Aşkla Gülümsemeyi gün ışığına çıkarıyorsunuz. Önce bir gülümsemeyi, sonra da aşkla iç güzellikten gelen samimiyeti yakalatabileceksiniz inanıyorum. Hayırlısıyla…”
Berrin Ruacan Alpaslan

“Bugün tüm kitap rafları içinde gördüğüm en güzel enerji yayan kitap. Ben kitabı satın alırken kasada görevli yetkili de bu enerjiden etkilendi ve mini diyaloğumuzun sonunda ‘Aşkla Gülümse’meyi almaya karar verdi…”
Bihter Onat

“Sevgili Mert Hoca, hayırlı olsun, inanıyorum ki bir çoğumuza yol gösterici bir ışık olacak…”
Hümay Coşgun

“Çok beğenerek kitabınızı okudum. Kutluyor ve başarılarınızın daim olmasını diliyorum…”
Berrin Berk

“Yüzünüz hep güler Mert hocam, bu enerjiniz biz öğrencilere de sirayet ediyor haliyle. Ne mutlu gülümseyebilene, ne mutlu gülümsetene…”
Zuhal Gençoğlu

“Kitabınızı okurken iç dünyamı yaşıyorum, çok teşekkürler Mert Hoca…”
Çiğdem Göktürk

“Mert Hocam, sizinle tanıştığım günden beri paylaşımlarınızı büyük bir zevkle takip ediyorum. Bugün dışarıya çıktığımda ilk yapacağım şey kitabınızı almak ve okumaya başlamak olacak. Hayırlı olsun…”
Belma Şanlı

“Çok heyecanlıyım. Kitabımı aldım. Acayip bir enerjisi var, veeeee birazdan okumaya başlıyorum. Herkese sevgiler. Huzurlu ve mutluyum. Teşekkür ederim değerli insan Mert Güler…”
Sedef Denesay İnal

“Biz Aşkla Gülümsemeye başladık bile. Harika ötesi…”
Hatice Açıkel

“Süper kitabınızı aldım, defalarca okuyabilirim. Teşekkürler…”
Tülay Güleç

“Tebrikler aldık bile. Sizi hem seviyor hem gurur duyuyoruz, tüm hayalleriniz kolaylıkla hep gerçekleşsin, sevgiler…”
Nihan Testici

“Maşallah… Hayaller hep güzelliklerle bezelidir diye düşünüyorum insan olabilene dair. İnsanın hayalini yaşaması çok güzel ve harikulade. Hele de emek, emek, emek ile hayalin öncesi hakiki yaşamda herşeye rağmen. Hayalin gerçekleştiğine göre içindeki umutlar, dilekler de gerçek olsun. Güzel yüzün, güzel gönlün hep gülen yüzünle. Dilerim sarsın, yetsin, artsın harikulade enerjin bu dünyanın tüm kötülüklerine. Sağlık, huzur, mutluluk daima sevgiyle. Başarıların daim olsun. İnancını yaşa yıllarca bereketi ile! Sevgili Mert Güler…”
Ayşe Güneş

“Başımın ucuna koydum bile, şimdiden bitti sayılır…”
Nilüfer Bektaş

“Okumak, sayfaları çevirmek değil, emeğe yaşama haksızlık olur. “Oku”manın, her bir yaşam olan kelamları aynı yaşayana ışık olmuş herbiri can olup, yüreğe gönüle dokunup, dile gelip kaleme dökülen gerçek sözlerin hissedilip, farklı gönüllerden tekrar tekrar kainat evren okyanus olup coşmalı, coşturmalı diye düşünüyorum. Gerçek manada okuyalım, yazılsın her hecesi yüreğinin derinliklerine, dokunsun gönlüne, aksın her bir zerreye diyerek kutlu olsun. Başarıların giderek artsın, sevgili Mert tebrikler…”
Songül Konak

“Mutlu satırlara, şen kahkahalara imza atan, gönül insanı. Kalbinden kalemine nakş olanı gönlümle okuyup ruhumda işleyeceğim. Yüreğine, ellerine sağlık…”
Mndv Melike

“Sizinle tanışma fırsatım olmadı ama kitabınızı okuyorum ve sanki tanışmış gibiyim, sizinle beraber içten gülümsemek için imza gününde olacağım…”
Deniz Derin

“Mutsuz olduğumda senin gülen yüzünü görmek enerjimi yükseltiyor, sağolun gülen yüz…”
Hayriye İklim Duran

“Kitabı bir çırpıda okudum, yüreğine sağlık Mert Hocanın, alın ve okuyun arkadaşlar…”
Melih Kenet

“Zevkle okumaya devam etmekteyim. Kaleminize sağlık. Devamı da gelir umarım…”
Şule Odbay

“Aşk’a giden yol daha güzel anlatılamazdı. Harika bir rehber, harika bir eser. Çok daha büyük başarılara doğru koşuyor, çok şükür…”
Nilhan Algan

“‘Kapımıza değil gönlümüze vuran buyursun'(Şems-i Tebrizi).’ Siz kitabınız Aşkla Gülümse ile bizim gönlümüze vurdunuz hocam, teşekkür ederiz bize ışık olduğunuz için, Aşkla, gülümsemeyle aramızdaki perdeleri indirdiğiniz için…”
Bilgesu Etili

“Mert hocam ‘Gülümsemek içsel ve özgür bir eylemdir. Kendini özgür hisseden gülümser.’ diyerek bu kitap ile bizlere özgürlüğün tanımını yeniden yaptırdınız. Hatta daha nice farkındalıklar yaşattınız. Vesile olduklarınız paha biçilemez…”
Nagehan Kural

“Bunca bilgi kirliliğinin yaşandığı dünyada bir gün her insan özüne, aşka dönecek. İnsanlık hakikati gördüğü zaman aşkla gülümseyecek. Kitabınız bu yolda bize ışık oldu, tebrikler…”
Handan Özsoy

“Kitabınızı aldım. İnanıyorum çok beğenerek okuyacağım. Başarılarınız daim olsun…”
Berrin Berk

“‘Yüce Aşktır kana kana içilen’ sözünüzdeki gibi Aşkla Gülümse öğretinizle harmanlanmış ve bir çok yüreğe dokunan kana kana içilecek bir kitap. Aşk olsun…”
Seden Tozan

“Mutlaka okunması gereken bir kitap, herkese tavsiye ederim…”
Semra Tunçel

“Kitabın girişinde yazdığınız gibi; Hayatıma gülümsemenin yeniden gireceğine dair ilham verdiğiniz için teşekkürler…”
Elif Erdoğan

“Sevgili Hocam kocaman yüreğinizde sizinle yolları kesişen aşka aşık, kendine yolculuğa çıkmış herkese yer verdiniz. Şimdi de farkındalığı önemseyen, kendini keşfetmek isteyen, aşkla gülümsemenin anlamını arayan daha pek çok yüreğe kitabınızla kucak açtınız ve kitap daha ilk haftadan hak ettiği değeri gördü. Ne mutlu size, ne mutlu bize. Başarı tesadüf değildir Hocam. Sevgiyle ve gülümsemeyle. Namaste…”
Handan Ergezer

“Başarılarının devamını diliyorum, harika bir kitap. Okudum, neredeyse bitirmek üzereyim ve çok beğendim, bu kitapta kendimi buldum…”
Arzu

“Sevgili Hocam, kitabınız artık elimde. O kadar mutluyum ki, tekrar hayırlı uğurlu olsun. Okudukça yorum yazacağım. Siz iyi ki varsınız, sizden çok şey öğreniyorum…”
Hafize Gamze Taşdöven

“Mert bey kitabınızı okudum ve iyi ki de okumuşum. İlişkiler hakkında yazdıklarınız beni gerçekten kendime getirdi diyebilirim. Sayenizde birbirimizi yıpratmak değil sevmemiz gerektiğini ve hayatımızı sadeleştirmemiz gerektiğini, hayat mücadelemizde mutluluğu ertelememeyi yakalamamız gerektiğini anladım. Umarım ikinci kitabınızı da okumak şansını elde ederim, beni o güzel yalın anlatımınızla hiç görmediğim yerlere götürdüğünüz için teşekkür ederim, iyi ki varsınız…”
İpek Dilmen

“Bu ay ziyaretlerinizde çiçek yerine bu kitabı hediye edin. Bahçeden küçük bir dal kasımpatı ile…”
Banu Şenol

“Eve geliş yolum çok uzak iken çok yakın oldu bana, tek nedeni: “Aşkla Gülümse”. Emeğinize sağlık yeniden, nefes alışım değişti…”
Funda Erten Söylemez

“Gülümseyeceğim size söz. Önce kitabınızı alarak mert insan…”
Sevda Glsrn

“Yüreğinin götürdüğü yere gidip, aydınlanan zihin aydınlatmak ister deyip, gülümsemenin gücüne inanıp, Aşk’a aşık oldunuz ve ne çok yüreğe vesile oldunuz. Aşkla Gülümse gönüllere nefes, gülümseme ve bereket olsun…”
Filiz Karlıkaya

“Yürekten tebrikler, çok çok güzel ve özel bir kitaptı. Başarılarınızın artarak devamını dilerim…”
Berrin Kösedağ

“Kitabınızı dün aldım ve keyifle okuyacağımdan eminim.. yüzünüzdeki gülümsemenin hiç solmaması dileğiyle tebrikler…”
Neşe Çavdar

“Önce kapıyı bul, sonra tokmağı. Önce hazineyi bul, sonra anahtarı. Önce kalbi bul, sonra sırrı.
Bu dizeler çok etkiledi beni…”

Banu Şenol

“Hayırlı, uğurlu olsun! Ne mutlu size, yaşama eser bırakmak…”
Devrim Arslan Adem

“Kitabınızı aldım ve biraz okumam, benim gibi takıntılı ve yeri geldiğinde karamsar yapımın gülen yüzüme baskın gelmesine ilaç olacağını hissetmeme yetti. Her daim aşkla, umutla, sevgiyle, hoşgörüyle gülümsemek dileğiyle…”
Çilem Kudal

“Pozitif düşüncelerinizle örnek aldığımız insansınız…”
Gülçinar Güler

“Bu muhteşem kitabı bizlere sunduğunuz için ben teşekkürlerimi bir borç biliyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Güzel şeyler paylaşıldıkça çoğalır Sayın Mert Güler…”
Eda Kavasoğlu

“Elimden bırakamadığım kitaplardan biri oldu. Tebrikler…”
Ezgi Baysal

“Sevgi dolu yüreği, birlikteliği, şefkati, mücadeleyi, sabrı, hayatı dolu dolu yaşamayı ve gerçekten aşkla gülümsemeyi bu kadar güzel ifade edip kaleme almanızı yürekten kutluyorum. Bu kitabin güzel enerjisinin tüm evrene yayılması dileğiyle…”
Semiha Şen Mustafa

“Kitabınızı aldım, özümseyerek ilerliyorum…”
Yelda Çanakçı

“Keyifle okudum, kendimden birçok şey buldum kaleminize yüreğinize sağlık…”
Aysen Demirağ

“Deneyimlemek çok önemli üstadım, öğrendikten sonra deneyimleyebilmek muhteşem, Hindistan anılarınız şahane, çok kıskandım. Umarım birgün bende oraları deneyimleyebilirim. Kitap için teşekkürler, kaleminize ve azminize sağlık. Kolay gelsin üstad…”
Halenur Temizkök

“Aramadan bulduğum kitabınız aslında zihnimde dönüp duran soruların cevabına ulaşmak için bir kılavuzmuş. Tebrik ederim daha çok gülümsememi sağladığınız için…”
Nihan Şahin Hamamcı

“Kitabınızı okudum, herşeye rağmen gülümsüyorum ve sizi seviyorum…”
Nurdan Gevrek

“Bir solukta okudum. Ankara’daki imza gününüzü sabırsızlıkla bekliyorum, yüreğinize sağlık, sevgiler…”
Nalan Dizdar

“İyi ki yazmışsınız, beni anlatıyorsunuz, süper süper, başarılarınız her zaman sizi güldürsün, sağlıkla yaşayın…”
Gül Fidani Huri Çiçek‎

“Muhteşem bir ilki daha yaşattınız bu kitap ile Sevgili Hocam, çok duygulandırıcı ve çok gururlandırıcı. Sonuna kadar hak ettiğinizi bilmek yüreğimi ısıtıyor ve Aşkla gülümsetiyor. Daha nice ilklere, gururlanmalara inşallah, Aşk Olsun…”
Natalie Yanyan

“Mukemmeldi, tek bir okumada bitirdim…”
Tina

“Sports International’da çalıştığım dönemde enerjiniz ve gülümsemenizle hepimize moral olurdunuz. Sizi hep müthiş gülümsemenizle hatırlayan biri olarak gülümsemeyi bize anlatacak başka birini düşünemezdim sanırım. Kitabınızı bugün keyifle aldım, keyifle okuyacağım, sevgiyle hocam…”
Ayçe Özcan‎

“Harika bir kitap..!”
Perihan Erenç

“Hocacığımın her daim yüzündeki o kalpten gülümsemesiyle beni karşılayan içten kitabıyla buluştuk…”
Ezgi Hoca

“Hocam muhteşemsiniz, herkes okumalı, emeğinize sağlık, herşeye rağmen GÜLÜMSE…”
Yasemin Gümüşsoy

“Teşekkürler, zevkle okuyorum harika, sizi tanımayı çok isterdim, İzmir’e bekliyoruz…”
Meryem Acarer‎

“Mert hoca Sports’da çalıştığım yıllarda enerjisine hayran olduğum, bir kere suratını asık görmediğim, gülümse deyince aklıma gelen yegane insan. Ne yazmışsa doğru yazmıştır, doğru yaşamıştır öncelikle…”
Ayşe Özcan

“Bu sabah sizi izledim, bir insan bu kadar mı pozitif enerji yayar, etrafına bu kadar mı güzel gülümser. Kitabınızı henüz bulamadım ama en kısa zamanda alıp okuyacağım, sevgi ve saygılar, başarılarınız daim olsun…”
Tanzer Korkut

“Kitabı aldım, okuyorum. Çok sevdim, keşke imzalatabilseydim, saygılar…”
Meliha Mustafa

“Mert hocam kitap 2 gecede bitti. Son sayfayı şimdi kapadım. Şimdi bu akıcılıkta ne okuyabilirim ki?Bekliyorum 2.sini. MEYDANA Çıktın mı, bir adım dahası var; O DA MEYDAN OKUMAK. Teşekkürler…”
Safiye Özgören

“Hayatın anlamı AŞK, AŞK için gelmişiz dünyaya, kavga niye, hep Aşk olsun, hep sevgi olsun, hep cennet olsun yaşamlar. Gülen yüzünüz her daim gülsün, bereketli satışlarınız olacağına eminim, çünkü aşkla gülümseyerek gönülden yazılmış, aşkla satılsın. Satılır da zaten hiç şüphesiz. Hiç bir rafta kalmayacak kadar nadir ruhdan yükselen can bulmuş kelamlar. İçinde yaşamın ruhu var okunur elbette, tekrar tebrikler Sevgili Mert…”
Songül Konak

“Şu an elimde kitabınız var, su gibi akıp gidiyor. Ellerinize ve emeğinize sağlık hocam…”
Aslınur Bahçekapılı

“Kitabı aldım ve daha D&R’dan çıkmadan ikinci bölümü bitirdim. Okurken duygusal anlamda dört mevsimi yaşadığınızı hissediyorsunuz. Emeğinize, yüreğinize ve gülüşünüze sağlık…”
Yıldırım

“Merhaba, kitabınızı dün aldım, şimdi okumaya başladım, çok akıcı, kaleminize sağlık, teşekkürler…”
Dilek

“Bugün aldım. Saatlerdir ara vermeden okuyorum, sanırım bu akşam biter, harikasınız, sevgiler öpüyorum kocaman…”
anjanbman