Telefonda Koçluk, yüz yüze yapılan koçluk seanslarımıza alternatif olarak geliştirdiğimiz bir danışmalık hizmetidir.

Yaşam Koçu Mert Güler’le yapacağınız 50 dakikalık bir telefon koçluğu ile, evinizden veya işyerinizden ayrılmadan ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini almış olursunuz. İlginçtir ki, ABD’de yapılan danışmanlıkların 70%’i telefonda gerçekleşmektedir. Peki nedir Telefonda Koçluk sistemini bu kadar popüler ve yararlı kılan..?

Bu sistemin birçok avantajı vardır:

– İstanbul dışı veya yurtdışında mı yaşıyorsunuz? Bir telefona erişebiliyorsanız Yaşam Koçunuz sizinle…

– Danışmanlık randevunuza yetişmek için yollarda yıpranmayacağınız ve park yeri aramayacağınız için, tüm bunlara harcayacağınız zaman size kalacaktır.

– Hava şartları ne olursa olsun danışmanlık seanslarınız düzenli olarak devam edebilirsiniz. “Kar yağdı yollar kapandı”, “Çok yağmur yağıyor” gibi bahaneler artık işe yaramayacaktır :).

– Yüz yüze iletişimi tercih etmeyen bir yapınız varsa, “Telefonda Koçluk”, sizin için alacağınız koçluk hizmetinde ayrı bir avantaja dönüşebilir.

Telefonda koçluk hizmetimizin sizin için uygun olabileceğini düşünüyorsanız, 12 yıllık tecrübeye sahip Yaşam Koçu Meditatif Rehber Mert Güler’le yapacağınız görüşme için hemen randevu alabilirsiniz.

İletişim: 0530 524 36 60

Karşılıklı uyum, pozitif bir enerji aktarımı ve etkili bir iletişim gerçekleştiğini düşünüyor iseniz, daha dengeli bir yaşam adına birlikte bir “telefonda yaşam koçluğu programı” yapabilir ve Yaşam Koçluğu serüveninize başlayabilirsiniz…