detoksEğer kronik bir hastalık ile savaşıyor, kilo vermeye çalışıyor ya da parlayan bir cilt ve tükenmez bir enerji ile sağlıklı olmanın tadını çıkarmak istiyor, uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeyi arzuluyorsanız Daniel Reid’in akılcı ve bilimsel önerileri size yol gösterecektir.

Sağlıklı ve Uzun Bir Yaşam İçin Vücudunuzu Arındırmanın Doğal Yolu

Doğu felsefesi ve tıbbının en önemli yazarlarından biri olan Daniel Reid’den detoksa bütünsel bir yaklaşım…

Dış çevremizdeki kirlilik ve içsel kirlenmemiz arasındaki doğrudan nedensel bağlantının farkına varmamızın zamanı artık geldi. Hava, su ve yiyeceklerimizdeki toksinlerin vücudumuza girmesini engellememizin yolu yok, ne yazık ki. Gezegenimizi temizlemek adına kesin ve etkili önlemler almaya başlayana dek, bu kirliliğin olumsuz etkilerinin önüne geçmenin tek yolu vücudumuzu arındırmaktır.

Eski Doğu ve modern Batı felsefelerinin en iyi yöntemlerini bir araya getiren bu kitap, detoks yoluyla sağlığımızı korumak ve onarmak için kullanabileceğimiz çözümler önermektedir. Eğer kronik bir hastalık ile savaşıyor, kilo vermeye çalışıyor ya da parlayan bir cilt ve tükenmez bir enerji ile sağlıklı olmanın tadını çıkarmak istiyor, uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeyi arzuluyorsanız Daniel Reid’in akılcı ve bilimsel önerileri size yol gösterecektir.

Bu kitap size, yaşamın zevklerinden ödün vermeden, hızlı bir iyileşme sağlamak, hastalıksız ve uzun bir yaşam sürmek için günlük hayatta kolaylıkla uygulanabilecek pratik yöntemler sunmaktadır.

Yazarı: Daniel Reid
Yayınevi: Alfa Yayınları
344 Sayfa